COSTA VERDE

Společnost Costa Verde zahájila svou výrobu v roce 1992 zcela inovativním způsobem. V současnosti patří k nejmodernějším fabrikám v odvětví výroby porcelánu v celé EU.

Costa Verde si zakládá na kvalifikovaných lidských zdrojích, neustálém zlepšování svých procesů a zákaznicky orientovaném obchodním modelu. Tento krok v konečném důsledku společnosti umožnil stát se známou značkou porcelánu a zaujmout efektivní pozici na trhu nejen v Portugalsku.

VÝROBA PORCELÁNU

Výroba je charakteristická použitím nejmodernějších německých technologií, které tvoří značnou část vybavení, stejně jako přísně hlídaným použitím surovin. Vyrobené produkty jsou proslavené vysokou kvalitou, na čemž má velký podíl oddělení jakosti, které mimo jiné spolupracuje s vědeckým oddělením v oblasti výroby porcelánu, keramiky a skla na University of Aveiro a technologickým centrem porcelánu Coimbra.

Více než 75 % firemní produkce se vyváží do Evropské unie, USA, Japonska, Jižní Koreji, Velké Británie, Švýcarska, Dánska, Jižní Afriky, Chile, Brazílie, Mexika, Angoly a dalších zemí, jako například do České republiky.

Proč COSTA VERDE?

Odolnost, tvrdost a perfektní vzhled díky unikátní bělosti = tři základní vlastnosti porcelánu Costa Verde

Porcelán Costa Verde se vyznačuje vysokým stupněm odolnosti proti mechanickému poškození při používání příborů i vůči chemickým vlivům při používání detergentů. Nízká poréznost a vysoká úroveň hustoty zajišťuje jeho trvanlivost, neškodnost a hladký povrch na dotek.

Všechny produkty Costa Verde jsou vhodné do mikrovlnné trouby, trouby, mrazničky i pro mytí v myčce a jsou certifikovány pro veškerý styk s potravinami.

Produkty se vyznačují exkluzivní bělostí, která ještě více umocňuje luxusní vzhled porcelánu.